logo
closesآیا کوکی هارا میپذیرید ؟
userImage1userImage2

درباره مــا

هنر ما این است که مطابق با اهداف شما نزدیک ترین مسیر را برای هوشمندسازی کسب و کارتان بسازیم.

imageAboutUs
درباره ما

آرویـن ویـرا

آروین ویرا به عنوان یک مجموعه پیشرو با بیش از 3 سال سابقه در زمینه دیجیتال مارکتینگ،توانسته است کسب و کارهای زیادی را در فضای آنلاین راه اندازی و راهبری کند. این شرکت به پشتوانه تخصص نیروهای جوان خود با مجموعه های داخل و خارج از کشور از جمله آرتور 24 ،موبایل فابریک، Elcies و…. موفق به همکاری شده است. رسالت آروین ویرا ارائه راهکارهای نوین برای افزایش فروش برند شما است. این شرکت با توجه به چند سال سابقه خود، با بهره گیری از متد پیشرفته فناوری و جذب بهترین توسعه دهندگان دنیای دیجیتال گام های بلند و نوینی را برداشته است.
دستاورد

آرویـن ویـرا

ما به خود می بالیم که در این سالهای پر فراز و نشیب توانستیم تیمی همدل بسازیم و نمونه کارهای قوی در سطح جهانی اجرا کنیم. تمام تلاش ما بر این است که خدمات را با بالاترین سطح کیفی در اختیار مشتریانمان قرار دهیم و رضایت همیشگی آنان را جلب نماییم. ما از ارتباط با شما حس اعتماد دریافت می‌کنیم، اعتمادی که در ما انگیزه‌ای مضاعف برای ادامه راه ایجاد می‌کند.

ماموریت ما

آروین ویرا

بارها شاهـد فاصله زیـاد بین دنیای دیجیتال در کشور خودمان و کشورهای توسعه یافته بودیم. این فاصله تنها با داشتن تجربه و نگاه حرفه‌ای قابل جبران است. ما به این نگاه متعهدیم و رویای‌مان یک رقابت حرفه‌ای، سالم و سازنده است. مأموریت ما این است که به سهم خود در تقویت فضای دیجیتال نقش ایفا کنیم. می‌خواهیم در نهایت به رقابتی دامن بزنیم که به تقویت و پیشرفت فضای دیجیتال فارسی منجر شود.
image3AboutUs